TCA pīlings MESOESTETIC

Pīlings – tā ir īpaša ādas attīrīšanas procedūra, kā rezultātā tiek novērsti nelīdzenumi, pat sīkās grumbiņas, un seja burtiski atjaunojas. Veicot pīlingu, tiek noņemts ādas virsējais pārragojušais un novecojušo šūnu slānis, un tiek „ ieslēgti ” atjaunošanās procesi, ievērojami uzlabojot ādas elastīgumu. Ķīmiskos pīlingus var veikt no pusaudžu vecuma līdz sirmam vecumam. Procedūras laikā notiek ādas atlobīšana, stimulācija, mitrināšana, pretiekaisuma un antioksidantu, kā arī regulējoša darbība un pigmentācijas normalizācija. Vienlaikus tiek veicināta dermas stimulācija, kā rezultātā notiek ādas izlīdzināšanās.

Dermatoloģiskā iedarbība: 
– epidermas atjaunošana
– fibroblastu aktivitātes palielināšana
– kalogēna un elastīna šķiedru restrukturizācija, uzlabo ādas mehāniskās un fizioloģiskās īpašības

Indikacijas:
Mesopeel TCA ir piemērots  nelielai un vidējai fotonovecošanai, smalkas krunciņas, virsēja rētas, pigmentācija, lentigo, vasarraibumi, akne un rētas pēc aknes.

Ļoti svarīgi pēc pīlinga lietot krēmu ar augstu aizsardzības pakāpi. Iesakām izmantot Dermatological Complete Sunscreen no Mesoestetic ( šo krēmu ir iespējams iegādāties pēc procedūras veikšanas ).

Procedūras cikls:
Ieteicamais procedūru skaits ir 3 – 4 procedūras ar 2 nedēļu starplaiku. Nav ieteicams veikt vairāk kā 2 procedūru kursus gadā.

Kontraindikācijas:
– grūtniecības laikā vai zīdīšanas periodā
– ja ir bijusi cita retionīda aprūpe
– ja ir herpes uz sejas
– atvērtas rētas
– ja ir alerģija uz jebkuru komponentu
– radiofrekvences procedūras laikā

Neizmantojiet citus pīlingus trīs nedēļas pirms sākat šo pīlingu. Neizmantojiet abrazīvas vai kairinošas vielas 5 dienas pirms procedūras. Lūgums neskūties 24 h pirms procedūras. Neizmantot dekoratīvo kosmētiku 5 dienas pēc pīlinga .