Piena pīlings MESOESTETIC

Ādas mitrināšana: Ņemot vērā visas skābes, epidermālā mitrināšanā pienskābei nav vienlīdzīgu. Šī darbība izpaužas visos procedūras posmos, kas beigās sniedz funkcionālu ādas mitrināšanu. Pienskābe sniedz pozitīvu ietekmi uz raga slāni un ceramīdu sintēzi. Tā arī stimulē fibroblastus, lai izstrādātu savu hialuronskābi un citus komponentus, tādā veidā paaugstinās mitruma līmenis ādā.

Ādas reljefa izlīdzināšana: Sadaloties olbaltumvielām, rezultātā, atmirušās šūnas atdalās, āda kļūst gluda un līdzena, novēršas izvadkanālu sastrēgumino tauku dziedzeriem, poras kļūst mazāk pamanāmas.

Ādas atjaunošanās: Pienskābes iedarbības rezultātā, notiek ādas matricas remodelēšana, kad vecā kolagēna, elastīna vietā izveidojas jaunas starpšūnu vielas molekulas, āda kļūst līdzenāka, izgludinās sīkas grumbiņas.

Ādas balināšana: Tā kā pienskābe spēj bloķēt pigmentācijas aktivitāti ādā, šis pīlinga veids īpaši piemērots nevienmērīgas ādas pigmentācijas gadījumos ( vecuma plankumi, pigmenta plankumi pēc grūtniecības, utt. )

Norādes par procedūru:
Piena pīlings attiecas uz saaudzīgiem, virspusējiem pīlingiem. Piena pīlingi tiek rekomendēti pirmām kārtām taukainai vai sausai ādai. Piemītot vājām kairinošām īpašībām, pienskābe maigi iedarbojas uz ādu, tāpēc tā ir ieteicama jūtīgai, plānai un maigai ādai, kā arī ādai, kurai piemīt nosliece uz kuperozi. Piena pīlingi tiek adresēti arī tiem, kam ir sīkas grumbiņas, āda ir zaudējusi savu vitalitāti, izskatās nogurusi un ļengana. Šī pīlinga regulāra pielietošana sniedz ne tikai efektīvu profilaksi ādas novecošanas gadījumos, bet arī ļauj sasniegt ievērojamu ādas atjaunošanos. Pienskābes uzklāšanas laikā uz ādu notiek kolagēna, elastīna un citu komponentu stimulācija, kā arī paātrinās epidermas šūnu sastāva atjaunināšana.

Kontrindikācijas: ādas iekaisums pīlinga zonā, hronisku ādas slimību saasinājums, herpess, alerģiska reakcija uz pienskābi