LPG LIPOMASĀŽA ( ENDERMOLOĢIJA )

Šī endromoloģiskā masāža ir 10 reizes efektīvāka par roku masāžu. Ērta un bezsāpīga procedūra jebkuru estētisku problēmu atrisināšanai. Metode „Endermoloģija”, kuru izstrādājusi Francijas firma LPG Systems, ir pārliecinošs pasaules līderis jaunāko ķermeņa estētikas tehnoloģiju jomā. Neviena no pašlaik pazīstamajām metodēm nav tik slavena ar savu efektivitāti cīņā ar celulītu un lieko apjomu.
Procedūras laikā pacients uzvelk speciālo endermoloģijas kostīmu, kas nodrošina ķermeņa efektīvu kontaktu ar ritenīšiem un iedarbību uz organisma audiem. Procedūras intensitāti var regulēt individuāli atkarībā no ādas stāvokļa, ritenīšu spējas saturēt un apstrādāt ādas kroku, kā arī no klienta sajūtām. Endermoloģijai ir neiedomājami plašs lietojuma spektrs: to lieto terapijā, estētikā un sportā. Procedūra tiek veikta uz sausas ādas, un tā ilgst 40 minūtes. Procedūru kurss sastāv no 10 – 15 endermoloģijas procedūrām, dod lielisku rezultātu, apmēri samazinās no 1 līdz 11 cm.
Procedūra tiek veikta 2 – 3  reizes nedēļā, un jau pēc 5 procedūrām gan Jūs, gan apkārtējie pamanīs patīkamas izmaiņas Jūsu izskatā, bet pēc procedūru kursa iegūtais pastāvīgais pozitīvais efekts saglabāsies ne mazāk par gadu. Kursu ir ieteicams atkārtot pēc 8 – 12 mēnešiem.
Bez tam, pati procedūra sniedz relaksējošu, nomierinošu iedarbību, uzlabojas pašsajūta un garastāvoklis, normalizējas miega režīms. Procedūras laikā pacientam ir patīkamas sajūtas, bet pēc procedūras rodas viegluma un dziļa siltuma sajūta, kas saglabājas 3 stundas.
Var teikt, ka endermoloģija ir rets neapšaubāma lietderīguma apvienojums ar patīkamo. Procedūru kurss – tā ir iespēja saglabāt jaunību un darbaspējas, paildzināt dabīgo pievilcību.
Pats galvenais – Jūs jūtaties lieliski. Organisms atbrīvojas no stresa, paaugstinās imunitāte. Procedūra palīdz likvidēt noguruma pēdas, izlīdzināt ādu.

Terapeitiskā endermoloģija:
– sagatavošana liposakcijai
– pēcliposakcijas programma
– traumatisku un pēcapdeguma rētu ( iekaisušu un neiekaisušu ) ārstēšana
– mobilizēšana pēc ādas pārstādīšanas
– traumatisku uztūkumu noņemšana
– fibrozes novēršana

Estētiskā endermoloģija:
– celulīta ārstēšana
– zemādas tauku slāņa apjoma samazināšana
– ķermeņa kontūru modelēšana
– izstaipītas ādas savilkšana un nostiepšana
– ādas struktūras uzlabošana
– dažādas izcelsmes uztūkuma noņemšana
– limfodrenāža

Iegūtais rezultāts:
– asinsrites uzlabošanās
– limfas plūsmas palielināšanās
– zemādas tauku slāņa samazināšanās
– novītušas ādas izlīdzināšanās
– celulīta izzušana
– rētaudu struktūras uzlabošanās
– muskuļu sasprindzinājuma izzušana