Endermolifts LPG ( ENDERMOLOĢIJA )

„ Jaunības atgriešanas ” tehnoloģija balstās uz oriģinālu trīsdimensiālu mehāniskas iedarbības uz audiem principu. Aparāta radīšanai par pamatu tika ņemta rokas masāža pēc Žake ( DR.Jacquet ). Rokas tehnikas iedarbība pirmo  reizi tika piedāvāta 1907. gadā  un tā iekļāva sevī vieglu saspiešanu, saritināšanu un vibrējošu iedarbību uz ādu. Izmantojot šo masāžas tehniku, varēja cīnīties ar to, ko  dakteris  Žake dēvēja par „ ādas hipotoniju ” vai „ādas nogurumu”, kā arī ārstēt taukainu ādu un ādu, kurai ir tieksme uz aknes veidošanos. Franču dermatologa profesora Revuzē (Mondor hospital, Creteil, France) pētījumi pārliecinoši pierādīja, ka mehāniskā iedarbība uz ādu ar „Lift-manipulu” tiešām veicina fibroplasta matriksas izmaiņas. Tā rezultātā notiek sejas ādas, kakla un dekoltē restrukturizācija, sablīvējums un izstiepšana.

Grumbu izlīdzināšana – ādas mitrināšana ar kosmētisko līzekļu palīdzību ir nepieciešama, bet nav pietiekama, lai izlīdzinātu grumbas. Liftmasāža aizpilda grumbas no iekšpuses. Seja kļūst gluda un izskatās dabiska un jauna bez dabisko sejas vaibstu izmaiņām.

Stimulē kolagēna izstrādi – laika gaitā savienojošie audi zaudē savu elastību. Vienīgais veids, kā nepieļaut ādas novītumu – stimulēt tās elastīna izstrādi, kas ir ādas tvirtuma un jaunības pamats.

Atjauno sejas ovālu – unikāls drenāžu protokols Liftmasāža ir radīts darbam ar pietūkušu ādu. Tas ļauj noņemt „ maisus un zilumus ” zem acīm, plakstiņu tūsku, kā arī atjaunot sejas vaibstus, kas ir izmainījušies liekā šķidruma dēļ. Pēc firmas LPG Systems veiktajiem pētījumiem,  procedūra  „Liftmasāža” ļauj ievērojami palielināt mikrocirkulāciju. Tā pēc Uotsona un Fodora pētījumu rezultātiem, ādas perfūzija asinīs pēc procedūras 4 – 5 reizes pārsniedz normu un efekts ilgst 6 stundas. Bez tam, palielinās kolagēna sintēze, pateicoties fibroplastu stimulācijai – tādējādi atjaunojas un nostiprinās savienojošo audu dermas karkass, uzlabojas audu barošana un aktivizējas reģenerācijas procesi ādā. Histoloģiskajā līmenī tas izpaužas kolagēna palielināšanā no 27 līdz 130% un kolagēna audu papilārajā dermā harmoniskā reorganizācijā. Standarta procedūras „ Liftmasāža ”  ilgums – 30 minūtes. Atkarībā no procedūras mērķa un izvēlētās programmas, akcents tiek likts uz limfodrenāžas.

Endermolifts risinā sekojošas problēmas:
– noguruša izskata sejas āda
– ādas elastīguma zūdums
– grumbas un krunciņas
– dubultzods
– tūska
– maisiņi zem acīm