ANTI-AGE PROCEDŪRA AR MEZOPEN

Klasiskās mezoterapijas procedūras efekts parasti pārspēj visas cerības, taču ne katra sieviete spēj viegli pārciest dažkārt sāpīgās injekcijas. Mūsdienu alternatīva skaistumkopšanas procedūrām, kurās lieto injekcijas, ir pilnīgi nesāpīga mezoinjekciju procedūra ar jaunās paaudzes aparātu Mezopen! Nekāda diskomforta – tikai skaista āda!

MESOPEN – tā ir  mikroadatu  terapijas forma, kas rosina momentānu kolagēna  un elastāna  sintēzi ādā. Pasaulē šī procedūra ir populāra tendence aparātu kosmetoloģijā, taču Latvijā pavisam nedaudzi saloni var lielīties ar šo unikālo jauninājumu.

Pēc mikroadatu iedarbības (kas uz ādas pārvietojas stingri noteiktā kārtībā) jebkuri preparāti vai preparātu kombinācijas (uzklātas uz ādas pirms un/vai pēc procedūras) iekļūst dziļākajos ādas slāņos. Izpēte apstiprina, ka MESOPEN lietošana uzlabo ārīgo preparātu (mezoterapijas “kokteiļu”) efektivitāti par vairākiem simtiem procentu. Barības vielas un aktīvās sastāvdaļas nonāk visdziļākajos ādas slāņos, kas arī noved pie acīm redzama ādu atjauninoša rezultāta. Turklāt iedarbība ir ilgstoša – katru dienu pēc procedūras veikšanas ir jūtamas pozitīvas pārmaiņas ādā. Brīnišķīgais atjaunināšanās efekts var ilgt līdz pat vairākām nedēļām.

Ir ieteicam MESOPEN procedūru kursu – procedūru skaits ir atkarīgs no vecuma, ādas stāvokļa, esošajām ādas problēmām un vēlamā rezultāta.

Svarīgi pieminēt, ka MESOPEN iespējams pielietot pat jutīgākajās ādas zonās.

Gluži kā klasiskās mezoterapijas procedūras laikā, pirms šīs procedūras veikšanas kosmetologs piemeklē individuāli katram klientam nepieciešamos “kokteiļus”, gatavotus no ādu atjauninošiem, barojošiem un mitrinošiem preparātiem – vitamīniem, hialuronskābes, mikroelementiem. Procedūras mērķis ir uzlabot ādas kvalitāti – atgriezt tai elastību, tvirtumu, veselīgu un labi koptu izskatu.